TDS sërish bashkë! (VIDEO)

By

Grupi TDS i përbërë nga Majk dhe Onat, ka vendosur të bashkohet.

Të dy artistët ka kohë që nuk kënduar bashkë kjo për faktin se të dy ishin të fokusuar në karrierën solo duke lëshuar shumë këngë hite.

Mirëpo, ata po sjellin diçka të re më shpejt se që e keni menduar.

Reperët kanë përfunduar një këngë të re rep, klipi i së cilës është xhiruar gjatë kësaj jave.

Detajet e tjera ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm