Fansa të “La Casa de Papel” mblidhuni këtu për një super lajm

By

Janë bërë katër vite pas publikimit të serialit të njohur, ‘La Casa de papel’. Sezoni i pestë pjesa e dytë do të publikohet nesër (e premte, 3 dhjetor).

‘La Casa de papel’, është seriali më i ndjekur i të gjitha kohërave në Netflix.

Për gjithë fansat e flaktë të filmit, ky do të jetë fundi i një eksperiencë të jashtëzakonshme.

Pesë episodet e para të sezonit të 5-të u publikuan me 3 shtator të këtij viti, dhe më 3 dhjetor do të publikohen 5 episodet e fundit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm