Rrëfimi i Kidës: Momentet që definojnë një jetë të tërë

By

E ftuar së fundmi ‘5 datat’ e Prive-së ishte Kida.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, tregoi për publikun datat më të rëndësishme të jetës së saj.

Momente që kalitën jetën e saj, që shndërruan Kidën në ato që sot njohim dhe e duam.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm