Si do t’i gjej Sinanin e Andrrën 14 Shkurti?!

By

Dita e të dashuruarve, Shën Valentini duket se edhe këtë vit, si shumë të tjerë nuk do ketë ndonjë impakt tek Sinan Hoxha dhe Andrra Destani.

Shkaku i angazhimeve në sferën profesionale, kjo festë çiftin nuk do ta gjejë bashkë.

Sinani në këtë datë, sic ka bërë të ditur në rrjete sociale, do të jetë në Athinë për koncert pranë bashkëatdhetarëve shqiptarë.

Nuk dihet nësë me gjithë distancën gjeografike, Sinani do të gjej mundësi për ta befasuar personin e zemrës. Duke e njohur si person që suprizon edhe pa ndonjë datë të caktuar, me siguri dhuratat nga ana e këngëtarit nuk do të mungojnë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm