Leonora Jakupi surprizon Ganimete Musliun, ajo e ka ditëlindjen!

By

Shoqja e saj më e mirë e ka ditëlindjen dhe urimi nuk ka vonuar nga Leonora Jakupi.

Njëra artiste e njëra politikane, por që të dyja vijnë nga Drenica dhe kjo i lidh shumë.

Deputetja e Kosovës Musliu, këtë të premte feston ditëlindjen ndërsa ka marrë një surprizë nga Leonora Jakupi, që e ka vizituar në zyrë me lule.

“Edhe 100 për shoqen më të mirë në botë”, ka qenë urimi i Leonorës për Muslun, e cila në fotografi shfaqet shumë e lumtur dhe e entuziazmuar për befasinë e shoqes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm