Si si, e lejon kisha këtë? Modelja Cara Delevigne martohet me të dashurën në tempullin fetar

By

Modelja e famshme britanike Cara Delevigne dhe e dashura e saj Ashley Benson, raportohet të jenë martuar në një ceremoni sekrete martesore në Las Vegas pas më shumë se një viti që nisën lidhjen romantike.

Dyshja e famshme thuhet të jenë martuar në një kishë në Las Vegas, ndërsa raportohet se vendimi për martesë ka qenë shumë i shpejtë.

Ndërsa nuk dihet se kur janë martuar megjithatë mediat britanike si Metro, kanë marrë ves se 26 vjeçarja Cara dhe 29 vjeçarja Ashley në ceremoninë e tyre kishin ftuar të famshëm si Sophie Turner, Charlize Theron dhe Jonas Brother.

Në anën tjetër gazeta The Sun, raporton nga burime të afërta se dyshja kishin dashur që dasma e tyre të jetë argëtuese, e qetë dhe e thjeshtë.

Epo çfarë të themi – Urime vajzave për martesën!

Image result for cara delevingne and ashley benson

Artikuj të ngjashëm