Sapo mesnata të trokasë, Mozzik ka një surprizë

By

Teksa të gjithë po bëhemi gati të festojmë natën e Vitit të Ri, më se të etur të lëmë pas vitin 2020, Mozzik ka rezervuar një surprizë, sapo akrepat të bashkohen në 00:00.

Më një postim në llogarinë e tij në Instagram, ai paralajmëroi se do të publikonte një këngë të re.

Kënga e re titullohet “N’Tiranë”, dhe numërimi mbrapsht sapo ka filluar. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Artikuj të ngjashëm