Publikohet “Fiksimi” i Gold Ag-së me Anxhela Peristerin (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i parë i Gold AG-së me Anxhela Peristerin.

Dyshja janë bërë bashkë për këngën shumë ritmike me titull “Fiksim” të shoqëruar me një videoklip veror.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Gold Ag ndërkaq muzikën dhe orkestrimin i ka bërë Florent Boshnjaku.

Më poshtë mund ta shihni projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm