Si rrallëherë, Lyrical Son ndan imazhe të familjes së tij të bukur që do t’ua shkrijnë zemrën!

By

Lyrical Son, përveç se një reper tejet i suksesshëm shqiptar  i cili ka arritur të qëndrojë relevant për vite të tëra, është edhe një bashkëshort dhe baba i përkushtuar.

Asnjëherë nuk ka denjuar që të ndajë imazhe të familjes së tij dhe dashurinë që ka për ta. Mirëpo fotot e fundit që ai publikoi në formë albumi në Instagram, thjesht do t’ua shkrijnë zemrën.

Fotot e dy vajzave dhe gruas së tij Gresa përçojnë shumë lumturi, dhe e kemi të vështirë të themi se kujt i ngjajnë vajzat më shumë, Lyrical-it po Gresës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm