Si rrallëherë, BimBimma ekspozon djalin (FOTO)

By

Reperi BimBimma në verën e vitit 2018 u bë baba për herë të parë.

Në një zhvillim komplet jashtë syrit të publikut, ai dhe partnerja, Fjolla u bënë prindër me ardhjen në jetë të djalit, Gegë.

Përgjatë kësaj periudhe, reperi ka qenë shumë hermetik duke mbajtur djalin larg syrit të publikut.

Mirëpo, një përjashtim është bërë së fundmi.

Nga pushimet në jug të Shqipërisë, reperi ka ekspozuar pak nga djali në momentet e bukura babë e bir.

E plotë, më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

🦀🐺🌊

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Artikuj të ngjashëm