Arjola Demiri: “Kurrë mos kërko falje se je një grua e fuqishme”

By

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Përveçse promovon punën e saj, publikon foto sesione të ndryshme, ajo ndan edhe kohën për të publikuar përmbajtje që fuqizojnë figurën e gruas.

“Unë jam një grua e fortë. Unë nuk rri rrotull duke ndjerë keqardhje për veten time, dhe as nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë. Unë nuk u përgjigjem njerëzve që më diktojnë ose përpiqen të më ulin. Nëse biem do të ngrihem edhe më e fortë sepse jam e mbijetuar dhe jo viktimë. Unë jam në kontroll të jetës time dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrij”, shkruan ajo teksa e përfundon me, “Kurrë mos kërko falje se je një grua e fuqishme”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm