Si rrallë herë: Kaltrina Selimi shfaqet pranë bashkëshortit (FOTO)

By

Këngëtarja kosovare nisi një karrierë të suksesshme në Kosovë, po bëjmë çfarë nuk bëjmë në emër të dashurisë dhe ajo braktisi thuajse gjithçka për të jetuar në Londër.

Atje e coi bashkëshorti i saj Driton Stublla, me të cilin Kaltrina ka një kohë që është martuar.

Përderisa rrallë herë e shohim në rrjetet sociale të paraqitet krah bashkëshortit, ishte dasma e Labit ajo që nxorri fotografitë e asaj mbrëmjeje.

Këngëtarja e cila po dukej shumë elegante në një fustan me shkëlqim bronzi, është fotografuar me bashkëshortin e saj Dritonin, krah të cilit duket shumë e lumtur. /Prive.alImage

 

Artikuj të ngjashëm