Fotoja e fundit e Getit dhe Marinës s’duhet t’iu kaloj pa e parë!

By

Me çdo ditë që kalon, dashurinë për njëri-tjetrin po shkojnë duke e konsoliduar.

Geti dhe Marina tashmë kur nuk fshihen edhe postimet i kanë të shpeshta. E një ndër më të veçantit është pa dyshim ky i sotmi i postuar nga prezantuesja bukuroshe.

Çifti në të shihen të kombinuar kuq e zi, një ditë pas triumfit historik në Euro 2016.

Duke parë se shpesh nuk janë kursyer as për t’i marrë rrobat e tjetrit në rastin e këmishave të reperit që janë veshur nga prezantuesja, kjo gjetje duket të ketë qenë e duhur. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm