MIRJETA SHALA IMAZH I ‘L’OREAL’

By

U shpall si Miss Universe Kosova në vitin 2013 por fati nuk ishte në anën e saj dhe Mirjeta Shala nuk
arriti ta përfaqësonte vendin tonë në këtë spektakël të bukurisë.
Por nga çdo e keqe vjen një e mirë, e kështu i ndodhi edhe Shalës e cila pavarësisht refuzimit që i bëri
Rusia arriti të nënshkruajë kontrata me agjencione të mëdha të modës.
Së fundmi Miss Mirjeta është bërë imazh i kompanisë së kozmetikës ‘L’oreal’, madje lajmin e ka
konfirmuar edhe vetë Shala./Prive.al

Artikuj të ngjashëm