Si pretendohet që u orkestrua kidnapimi i Tuti Sejdiut?

By

Tuti Sejdiu u kurorëzua si “Miss Kosova” dhe me kurorën në kokë ajo zbuloi edhe historinë e saj të trafikimit njerëzor në Serbi.

E ftuar në Prive, ajo rrëfen të gjithë historinë e saj dhe zbuloi se pati dy arsye pse e bëri këtë.

Më tej, ka disa pretendime për orkestrimin e rrëmbimit të Tutit kur ishte vetëm 13 vjeçare.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm