Fjolla Morina kërkon të dashur, arsyeja shokuese (FOTO)

By

Këngëtarja Fjolla Morina, është një nënë single e dy vajzave. Ajo asnjëherë s’u bëri publike lidhjet e saj të dashurisë, duke kërkuar t’i mbajë ato nën hijen e privates.

Mirëpo ka ardhur koha që ajo të ketë një të dashur dhe arsyeja është qesharake. Këngëtarja ka ironizuar në profilin e saj në Instagram, me gjoja një bisedë me një djalë.

Ajo i kërkon atij të lidhen ngase ka nevojë për një zhgënjim që ta bëjë të dobësohet deri verën e ardhshme.

Siç duket ajo po e ditka mirë recetën e të rënit në peshë pa bërë shumë palestër e dieta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm