Si përfundim, aktori i njohur nuk është tërhequr nga aktrimi!

By

Ai donte të largohej nga xhirimi i filmave për një kohë.

Më pak se një muaj pasi njoftoi se po bënte një pushim nga aktrimi, Ryan Reynolds tashmë ka nënshkruar për një projekt të ri.

Aktori, 45 vjeçar, do të ketë një rol kryesor në Imaginary Friends, një komedi e shkruar dhe drejtuar nga ylli i The Office, John Krasinski.

Ylli i Fleabag, Phoebe Waller-Bridge do të marrë gjithashtu një rol të madh në film, si dhe aktorja e Harry Potter, Fiona Shaw. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm