Si për princesha: Emina Çunmulaj i organizon festë përrallore vajzës (FOTO)

By

Si për shumë fëmijë të tjerë të botës, edhe për të princesha e preferuar është Elsa nga filmi i famshëm i animuar Frozen.

Vajza e modeles së famshme shqiptare Emina Çunmulajt, Ella, ka mbushur dy vjet dhe për dy vjetorin e lindjes së saj festa u bë në mënyrën më të bukur të mundshme.

Tema e Ellës në ndejën e ditëlindjes së dytë, është me filmin Frozen e vogëlushja është veshur nga e ëma posikur princesha e filmit.

Në kopshtin e shtëpisë, Emina me bashkëshortin e saj kanë organizuar festën për vajzën, e kanë pozuar edhe në portrete familjare, të gjithë së bashku, me Eminën që tërë kohën tregon barkun e rrumbullakosur dhe ka edhe pak muaj derisa familja e tyre të shtohet e të bëhen katër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm