‘Si kush është bërë’ Jonida?! (Foto)

By

Këngëtarja Jonida Maliqi i ka munguar skenës që disa vite por tani ka vendosur të rikthehet. Ditë më parë ju kemi lajmëruar që ka filluar xhirimet për videoklipin më të ri.

Kënga titullohet ‘Jam bërë si ti’ dhe tashmë është afër finalizimit.

Jonida ka treguar që tani klipi është në fazën e montazhit dhe do të publikohet shumë shpejt./Prive.al

https://instagram.com/p/5eTFlMDto1/

Artikuj të ngjashëm