Kida nuk i duroi gërshetat?! (Foto)

By

Këngëtarja e re por shumë e pëlqyer Kida, së fundmi është shfaqur me një look interesant. Të gjitha flokët e saj ishin në gërsheta dhe në një intervistë për Prive ajo ka treguar se do i mbaj kështu gjatë verës për koncerte.

Po ashtu shtoi se janë shumë të rënda për ti mbajtur e kjo duket të ketë qenë arsyeja pse ajo vendosi ti largoj ato dhe ti kthehet flokëve të saj.

Kida po shijon verën me duetin me Mozzik që është shëndrruar në një ndër refrenet e këtij sezoni./Prive.al

kida

Artikuj të ngjashëm