Pak orë na ndajnë nga projekti i madh i Seven Saraçit

By

Para pak dite Seven Saraçi ka paralajmëruar projektin e tij të ri.

Tashmë është gjithçka gati për lansimin e tij.

Kënga mban titullin “City of Angels” dhe sipas burimeve pranë artistit është një nga projektet më të mëdha të karrierës.

Numërimi prapa ka filluar dhe publikimi i saj do të bëhet në mesnatë./Prive.al

View this post on Instagram

Sep 8th!💨💨💨 #cityofangels

A post shared by Seven (@seven777) on

Artikuj të ngjashëm