Si i “mashtroi” moderatorja e njohur shqiptare ndjekësit dhe portalet?

By

Kur Shtatori po shkon drejt 10 ditëshit të fundit, emisione dhe figura të ekranit po vazhdojnë të rikthehen në transmetim, pas disa javëve pushim përgjatë Gushtit.

Në ekran u rikthye edhe moderatorja simpatike Fatma Methasani, e përfolur shumë për të ardhmen në televizion.

Fatma s’do jetë as në Klan e as kudo tjetër ku u përfol por sërish në INTV.

Përkundër fotos me paruke që shfaqnin prapa një imazh të dikujt tjetër duke vënë në lajthitje ndjekësit dhe portalet, asgjë nuk ka ndryshuar. “Fun Day” do vazhdojë me moderatoren simpatike sërish!

(lajmi vijon nën video)

Një prej figurave kryesore të kanalit po i mbetet besnike edhe për një tjetër sezon televizionit që nxori në treg shumë figura, të cilat menjëherë pas famës e braktisën për t’u katapultuar në Top Channel apo Klan./Prive.al

Artikuj të ngjashëm