Zemra do t’iu shkrijë kur ta kuptoni çfarë bëri sot Bieber për Hailey Baldwin

By

Justin Bieber ka bërë diçka tepër të ëmbël për të fejuarën e tij dje!

Hailey Baldwin është shumë me fat që ka një djalë të tillë pranë, një artist i vërtetë.

justin bieber hailey baldwin guitar concert 014149515

justin bieber hailey baldwin guitar concert 014149515

Derisa po shëtiteshin bashkë në Londër gjatë të martës pasdite, këngëtari 24 ka rrëmbyer një kitarë dhe ka filluar të këndojë për modelen 21 vjeçare.

Ata janë parë jashtë Pallatit Buckingham, e aty janë fotografuar nga njerëzit që Justin mblodhi pranë vetes duke iu dhënë një mini-koncert. /Prive.al

justin bieber hailey baldwin guitar concert 014149515

 

Artikuj të ngjashëm