Si është të kesh një vjehërr si Sali Berisha? Na tregon Armina Mevlani

By

Prej vitesh, Armina Mevlani, është në lidhje me djalin e ish-kryeministrit dhe ish-presidentit të Shqipërisë, Sali Berishës, Shkëlzen Berisha.

Ndonëse, ajo nuk është shumë publike për lidhjen e saj, kjo nuk ndal edhe kureshtjen e ndjekësve.

Së fundmi, ajo realizoi një pyetje/përgjigje me ndjekësit, ku njëri nga ata e pyeti se si është të kesh një vjehërr si Sali Berisha.

“Dikush me të cilin ke qejf të bisedosh pasi përveçse është dëgjues i mirë, kur flet të mëson shumë gjëra të reja mbi historinë, artin, etj”, ka qenë përgjigja e modeles Mevlani. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm