Rihanna ndahet nga partneri? Ja çfarë thonë burimet e afërta me dyshen

By

Disa orë pasi thashethemet u përhapën në Twitter se A$AP Rocky tradhtoi të dashurën e tij shtatzënë Rihanna me stilisten e këpucëve Amina Muaddi gjatë Javës së Modës në Paris muajin e kaluar, TMZ mori sqarime nga një burim i lidhur drejtpërdrejt me Rocky dhe Rihanna mbi vlefshmërinë e thashethemeve. Është absolutisht e pavërtetë, tha burimi.

Burimi tha, “100% e rreme në të dyja rastet”, duke shtuar përsëri se “është 1 milion për qind jo e vërtetë. Ata janë mirë.”

As Rihanna dhe as Rocky nuk e kanë komentuar ende këtë thashetheme. Rihanna është në tremujorin e tretë të shtatzënisë me fëmijën e saj të parë.

Thashethemet e ndarjes u bënë trend në Twitter për orë të tëra dje. Disa përdorues ishin skeptikë për faktin se deklarata ishte e vërtetë. Të tjerët ishin të tronditur dhe të indinjuar për pabesinë e supozuar. Dhe sigurisht që kishte meme, që përfshinin ish Drake të Rihanna-s, sepse është Twitter. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm