Si e shpjegon Dr. Shefqet Krasniqi shpërthimin e pandemisë?

By

Ky është viti i dytë që po jetojmë në pandemi, dhe vaksinimi global ka nisur.

Ndërkohë, i ftuar në NIN, Dr. Shefqet Hoxha jep këndvështrimin e tij për pandeminë si hoxhë.

Çfarë thotë ai ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm