Dua Lipa uron muajin e shenjtë të Ramazanit

By

Dua Lipa ka shfrytëzuar rrjetet e saj sociale për të uruar të gjithë besimtarët mysliman për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Këngëtarja postoi një fotografi të një buqete me lule, ndërsa uroi që muaji i Ramazanit të sjell lumturi e paqe tek të gjithë.

“Muaji i Ramazanit. Shpresoj që ky muaj i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk për të gjithë ata që po agjërojnë në të gjithë botën”, shkruan ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm