Si e priti Sinani projektin e Seldit dhe Mimozës?!

By

Ditëne sotme, këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu publikuan bashkëpunimin e tyre të rradhës.

Kësaj here, më i veçantë për faktin se ishte i pari pas zyrtarizimit të lidhjes dhe kurorëzimit me fejesë ‘Dashni’ mori vëmendje mjaft të madhe.

E deri diku, përkrahje kishte edhe nga kolegët.

Kësaj rradhe, në listë nuk mungoi as Sinani, miku i ngushtë i Seldit.

Hoxha i cili nuk kishte uruar për fejesë, është bërë i gjallë sot kur ka shpërndarë projektin në profilin e tij shoqëruar vetëm me një figurë përkrahëse.

Duket se edhe vetë Sinani ka ngelur pa fjalë këtë rradhë nga ky bashkëpunim që po pëlqehet në orët e para të publikimit teksa falemnderimi nuk ka munguar, kësaj rradhe vetëm nga Mimoza. /Prive.al/

Mimoza Shkodra ft Seldi Qalliu – Dashni @mimozashkodra @seldi__qalliu ?

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Artikuj të ngjashëm