Tuna po shijon pushimet

By

Këngëtarja Altuna Sejdiu pas një verë të suksesshme ka filluar pushimet që disa kohë. Pas Turqisë dhe punëve në Londër Tuna u kthye në Prishtinë për pak ditë.

Por as në Kosovë nuk qëndroi shumë dhe së bashku me të dashurin e saj, Cozman është nisur në Bahamas.

Sejdiu ka postuar një fotografi nga udhëtimi atje dhe duket që është duke shijuar temperaturat e larta.

Ndërsa në planin muzikor kënga e fundit është me Fatman Scoop ‘Knocks me out’ që ka kaluar shifrën e 1 milionë shikimesh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm