Katër javët e pabesueshme të Fifit!

By

Fifi është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj Adis Patushi u bënë prindër të një djali.

Këngëtarja ishte më aktive në ndarjen e shtatzënisë së saj gjatë muajve të fundit duke përditësuar ndjekësit e saj për emocionet e bukura që po përjeton.

Katër javë më parë erdhi në botë vogëlushi i këngëtares që i lanë emrin Theo dhe këto katër javë ishin të pabesueshme për këngëtaren.

Në një postim në Instagram ajo ndau një fotografi më të porsalindurin e saj duke shkruar:

“Nuk po muj me besu qe i bom 4 jave bashke Theo 👼🏻 ti je dashnia Bir”.

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm