Si dukeshin fëmijë Elvana, Aurela, Miriami, Alketa, Blendi, Ermali e Arditi?

By

Publiku nuk do të dijë vetëm për aktivitetin profesional të tyre, por edhe përtej kësaj.

Është fjala për personazhe të njohur të jetës publike në vend: gazetarë, prezantues apo këngëtarë.

Shihni më poshtë si kanë qenë fëmijë Ardit Gjebrea, Blendi Fevzi, Elvana Gjata, Aurela Gace, Miriam Cami, Alketa Vejsiu dhe Ermal Mamaqi./Lapsi

Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
Ardit Gjebrea
Ardit Gjebrea
Aurela Gaçe
Aurela Gaçe
Blendi Fevziu
Blendi Fevziu
Elvana Gjata
Elvana Gjata
Ermal Mamaqi
Ermal Mamaqi
Miriam Cani
Miriam Cani

Artikuj të ngjashëm