Dua dhe Gashi e ‘kallin’ vallen në ‘Sunny Hill Festival’

By

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, së bashku me rep artistin kosovar, Labinot Gashin, kanë bërë spektakël në mesin e audiencës.

Ata në parkun e Gërmisë ku po mbahet Sunny Hill Festival, kanë vallëzuar me vallen e Rugovës.

View this post on Instagram

Shqipe we made it… @gashi & @dualipa 🔥🔥

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 

Artikuj të ngjashëm