Në prag të vitit të ri, Kallashi habitë të gjithë me dëshirën e saj!

By

Tashmë kur edhe jemi në prag të festave të fundvitit shumë nga fytyrat tona kanë filluar të shpalosin edhe dëshirat e tyre për vitin 2017.

Anash këtij grupi nuk mbeti as valltarja e njohur, Kallashi, e cila si për çudi vendosi të na habisë të gjithëve me dëshirën e saj.

Ajo përmes një fotografie të publikuar në Instagram tregoi se e gjitha çfarë don për këtë vit të ri është rehatia në jetën e saj dhe se nuk ka nevoj as të jetë më e pasur as më e famshme gjë të cilën deri më tani e ka pasur synim kryesor.

Sidoqoftë Kallashi mbetet gjithmonë e veçantë dhe se befasitë nga ana e saj janë më se të pritshme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm