Si dukej Miriam Cani në 2001-tën?!

By

Ajo njihet si një prej këngëtareve më simpatike në skenën muzikore shqiptare.

Në secilën paraqitje të saj, Miriam Cani reflekton pozitivitet dhe ëmbëlsi.

E tillë, këngëtarja e njohur ka qenë edhe në adoleshencën e saj dhe kjo vërehet më së miri në një fotografi të ndarë në rrjetin social Instagram.

Në të, Miriami shihet në vitin 2001 në një shëtitje në kryeqendrën franceze, Parisin bashkë me një mikë të saj.

Buzëqeshja është po ajo e njejta me të cilën jemi mësuar ta shohim këngëtaren e njohur. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm