Himni i Botërorit: Klipi i Erës publikohet me 8-të qershor, a i patë insertet e videos? (VIDEO)

By

Kanë mbetur vetëm edhe dy ditë që nga lansimi i klipit Live it Up të Era Istrefit në bashkëpunim me Nicky Jam e Will Smith.

Përderisa kënga që do jetë himni I Kampionatit Botëror është lansuar ditë më parë, videoklipi është ende i papublikuar.

Kënga është ritmike dhe është pëlqyer shumë nga fansat e futbollit, teksa atraktiv dhe i veçantë, duket se do të jetë edhe klipi.

Ka qenë Era, ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video, ku shfaq një pjesë nga klipi i ri i këngës që do publikohet me 8 Qershor. /Prive.al

View this post on Instagram

🔥2 days left for #liveitup🔥 MV🎬

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm