Si do reagonte ndaj tradhëtisë Anita Haradinaj ?!

By

Prezantuesja Anita Haradinaj iu përgjigj sonte pyetjeve të rubrikës 60 sekonda në emisionin Prive.

Ajo tregoi se a i pëlqen të gatujnë apo të gatuaj, kë zgjedh mes qenit e maces dhe çfarë të brendshme preferon të vesh.

Anita tregoi se është e turpshme teksa mes Parisit dhe New Yorkut zgjodhi të dytën.

Se a do e falte tradhëtinë, cilën fjalë nuk ia ka thënë Ramushit e kuptoni në video. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm