Pse grindet Kaltrina Selimi me bashkëshortin ?! (VIDEO)

By

Këtë javë në intervistën më të shkurtër në emisionin Prive ishte e ftuar këngëtarja Kaltrina Selimi.

E pyetur mbi atë se çka nuk falë dhe se me kë do të ishte për të dueti i ëndrrave , artistja u përgjigjë se nuk do të falte tradhtinë, dhe se dueti i ëndrrave për të do të ishte ai me super yllin Rihanna.

Pse po përlahet me bashkëshortin Kaltrina, cila këngë është himn i saj dhe se a është seksi më i mirë tani apo në fillim të martesës ?

Këto dhe shumë përgjigje të tjera do të mund ti kuptoni në video.

 

Artikuj të ngjashëm