Sa herë në jetë i është thyer zemra Edi Ramës ?!

By

E shohim përditë në ekran nën petkun e politikanit por rrallë herë kemi pasur mundësinë ta shohim në një dimension tjetër – atë të njeriut të ‘zhveshur’ nga politika.

Në një dimension të tillë ka ardhur i pari i Shqipërisë, Edi Rama, në intervistën më të shkurtër të Prive.

Në 60 sekonda, kryeministri tregoi se cilën femër nuk do e refuzonte kurrë dhe a duhet t’ia kenë femrat frikën.

Budallallëku është gjëja që e irriton më së shumti ndërsa filmi ’50 Shades of Grey’ potencoi se nuk i pëlqen fare.

Por sa herë i është thyer zemra Edi Ramës, për kë ka mall mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm