Me cilën kolege ndan shtratin Enca?! (FOTO)

By

Po vazhdojnë të trashin një miqësi të nisur kaherë. Enca Haxhia dhe Zaimina Vasjari, dy koleget kohëve të fundit janë treguar gjithnjë e më të afërta me njëra-tjetrën.

Bashkë në plazh, dreka e darka por duket se shoqet e ngushta s’po i ndan as shtrati.

Në një prej fotove të postuara nga këngëtarja e hitit ‘Dreq’, dyshja shihen teksa shijojnë kohën e kaluar së bashku.

Në këtë imazh, Zaimina e ‘zhveshur’ nga grimi i tepërt duket gjithashtu mjaft bukur! /prive.al/

Artikuj të ngjashëm