Si është e mundur që e ka këtë bel? Argjentina Ramosaj shkëlqen në këtë fustan (FOTO)

By

Të habit fakti që është bërë nënë dhe ende ka një bel jashtë kornizave të normales.

Këngëtarja Argjentina Ramosaj, nganjëherë ngjanë sikur ta kishte vizatuar trupin e saj, meqë ka proporcione sikur të ndonjë barbi kukulle.

Ramosaj ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, në të cilën shfaqet shumë elegante ndërsa trupi i saj, është tejet në formë. /Prive.al

Happy Holidays✨(dress from @louwomensfashion )

A post shared by Argjentina (@argjentinaramosaj) on

Artikuj të ngjashëm