“Si derr, e paditur, ke mbet për hatër”, eskalon debati mes Vivit, Xhulit e Stresit

By

Në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ka eskaluar debati mes Vivienit, Xhulit dhe Stresit.

Gjithçka nisi për ushtrimet fizike pasi Bruno tha se ka zgjedhur sot t’i bëjë me Vivien.

“Kjo rri si derr”, tha Vivien për Xhulin dhe kjo bëri që kjo e fundit të acarohet duke i thënë të ketë kujdes me fjalët.

Më pas inkuadrohet edhe Stresi i cili tha se njeriu më i paditur brenda shtëpisë është Xhuli.

Ndiqni debatin në videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm