Kush ka dashuri të vërtetë brenda BBVK? Ja çfarë mendon Stresi

By

Stresi, banori i Big Brother Vip Kosova, i ka komentuar çiftet që janë krijuar brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Ai, derisa ishte duke qëndruar në dhomën e gjumit me Vivienin, Andin dhe Gresën, e dha një deklaratë që se ka thënë më herët.

“Mendoj se në këtë shtëpi dashuria e vërtetë kanë qenë Geti – Vivien dhe Andi – Gresa”, ka thënë Stresi.

 

 

Artikuj të ngjashëm