Si asnjëherë Blunt e Real flasin për jetën private (VIDEO)

By

Javën që vjen, të hënën në Klan Kosova, vijnë bashkë dyshja e njohur si Shaolin Gang.

Me Alaudin Hamitin në Nd’rrimin e Natës, ata flasin për muzikën e tyre, albumin e ri dhe ndryshimin prej 180 shkallës në mënyrën e të bërit artin e tyre.

Por ndër të tjerash, ata flasin edhe për jetën private, e se çfarë thonë ju mbetet ta shihni të hënën në Klan Kosova në ora 22:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm