Kjo fotografi e djalit të Adelina Tahirit do ju bëjë ta adhuroni vogëlushin Jon (FOTO)

By

Vogëlushi Jon, djali i këngëtares Adelina Tahiri është jashtëzakonisht i ëmbël.

Një imazh i publikuar nga e ëma e tij në Instagram, na i vodhi sot zemrat.

Joni është fotografuar nga e ëma e tij derisa po flinte gjumë, ndërsa është i adhurueshëm. Ai është edhe fëmija i parë i ciftit Tahiri dhe avokatit maqedonas Markov.

Dyshja u bënë prindër të Jonit gjatë muajit gusht të vitit të kaluar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm