Shyhrete Behluli në stadium, ja sa sportive duket!

By

Nga veshjet popullore e fustanet e gjatë elegantë, ajo është shndërruar në tifoze të vërtetë futbolli.

E veshur me tuta sportive e me kapelë në kokë, këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka dhënë një imazh krejt tjetër të sajin.

Syri i publikut është mësuar ta shohë gjithmonë të ëmbël, me elegancë e plot ‘shyhret’, dhe krejt këtë sharmë ajo e ka përcjellë në tribinat e stadiumit në Shkodër.

E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Luan Salihu, ajo rrezatonte nga lumturia, ndonëse Kosova e humbi këtë ndeshje. /Prive.al

Kosove & Turqi ?

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm