Prive zbulon: Ky është i dashuri i ri i modeles shqiptare

By

Modelja shqiptare Lorena Haliti, e njohur si ish e dashura e Seven Saraqit ka nisur një lidhje të re.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti) on

Tash e një kohë, personi që i ka marrë zemrën duket të jetë një shqiptar.

Ka qenë reperja Tayna që ka shfaqur çiftin dorëpërdore por pa zbuluar emrin e djaloshit që është partneri i ri i Lorenës.

No description available.

Por, Prive.al sjell detajet tjera, si zakonisht.

I dashuri i modeles bukuroshe quhet Ami Mezezi dhe bashkë me familjen jeton tash e një kohë të gjatë përtej oqeanit, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

No description available.

No description available.

Çifti kanë disa muaj me njëri-tjetrin dhe të paktën aktualisht, lidhja po shkon shumë mirë. /prive.al

Artikuj të ngjashëm