Kjo ishte surpriza që Fjolla Morina mori në ditën e të dashuruarve (FOTO)

By

Vetëm pak ditë më parë, shumë të famshëm ndanë me publikun surprizat që morën nga dashuria e jetës së tyre në ditën e Shën Valentinit.

Gjatë ditës së sotme, ka qenë Fjolla Morina e cila postoi një fotografi të re ku shihet me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq dhe një ambient romantik.

“Faleminderit dashuria ime për këtë surprizë”, ka shkruar ajo duke etiketuar të dashurin Fisnik Syla./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Artikuj të ngjashëm