Shyhrete Behluli bëhet romantike në ditëlindjen e bashkëshortit (FOTO)

By

Bashkëshorti i Shyhrete Behlulit, Luli, feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, hyri në Instagram për ta postuar një fotografi të kthyer pas në kohë dhe për ta uruar me fjalë të veçanta.

“Urime ditelindjen ty dashuria ime, dhe bashkudhetari i jetes sime.
Paq shendet dhe lumturi!”, ka shkruar artistja.

Shyhretja dhe Luli kanë shumë vite bashkë dhe nga martesa e shëndetshme, ata kanë shumë fëmijë nga të cilët kanë edhe nipër dhe mbesa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm