Shumë urime për Sellmën, ja sa vjeçe u bë grimerja e famshme shqiptare

By

Emri i saj është më i kërkuari në rrjete sociale, nga qindra gra e vajza që e kanë ëndërr që të paktën një herë, të kurohen nga duart e saj.

Grimerja kosovare Sellma Kasumoviq, bëri revolucion në fushën e grimit në Kosovë e Shqipëri, duke përcaktuar trendet e bukurisë.

E sot, Sellma ka ditëlindjen dhe bën plot 34 vjeç.

Atë e ka uruar bashkëshorti, Pleurat Spahiu e po ashtu, edhe mikja e saj Liberta Spahiu, e cila ka një kohë të gjatë që bashkëpunon me Sellmën në paraqitjet publike. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm