Ja si u bë gati Bleona për “Oscar 2020”

By

Më 10 shkurt 2020 u mbajt ceremonia e 92-të e Akademisë së ndarjes së çmimeve.

Edhe Bleona ishte e ftuar ku edhe fustani i saj u cilësua si ndër fustanet më seksi nga revista Cosmopolitan.

Bleona, 2020 Oscar Party, Risque Looks at Oscars After-Parties

Në llogarinë e saj në Instagram ajo publikoi një video, ku shfaq pamje të asaj ditë  dhe si u bë gati.

Ndiqni të plotë videon që ndau Bleona në postimin e mëposhtëm. /Prive.al

View this post on Instagram

Oscars 2020

A post shared by Bleona (@bleona) on

 

 

 

Artikuj të ngjashëm